2016  NW Ergomania
Export data to Microsoft ExcelExport
Reset Layout
Show or Hide Columns
Drag a column header here to group by that column
Detail 
Name Not filtered
Event Name Not filtered
Distance Not filtered
Date Not filtered
Time Not filtered
Race Status Not filtered
Level Not filtered
Race Id Not filtered
Athlete's Club Not filtered
Entry Club Not filtered
Place Not filtered
Seat No. Not filtered
Seat Not filtered
Status Not filtered
Adj. Time Not filtered
Clear
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
xv
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Open filter row popup menu
Results Adams, TimMens Masters 2k Age 50-5920002/6/20169:00 AMOfficialFinalFinalGreen Lake CrewGreen Lake Crew51ScullerFinished7:05.500
Results Airhart, MekhiMens Jr 2k20002/6/20163:30 PMOfficialFinalFinalLakeside School CrewLakeside School Crew231ScullerFinished7:05.900
Results Akers, MaryWomens Jr 2k20002/6/20163:00 PMOfficialFinalFinalHoly Names AcademyHoly Names Academy671ScullerFinished9:11.500
Results Alberti, CindyWomens Masters 2k Age 60-6920002/6/20168:45 AMOfficialFinalFinalUnaffiliated (USA)Unaffiliated (USA)21ScullerFinished9:33.400
Results Alberti, JohnMens Masters 2k Age 70-7920002/6/20169:00 AMOfficialFinalFinalLake Washington Rowing ClubLake Washington Rowing Club11ScullerFinished7:14.100
Results Alcabin, MonicaMixed Masters (2M/2W) 4k Team Challenge10002/6/201610:50 AMOfficialFinalFinalGreen Lake CrewGreen Lake Crew24StrokeFinished3:43.100
Results Alcabin, MonicaWomens Masters 2k Age 50-5920002/6/20168:45 AMOfficialFinalFinalGreen Lake CrewGreen Lake Crew61ScullerFinished8:51.900
Results Andrews, ElsaWomens Jr Ltwt 2k20002/6/20163:15 PMOfficialFinalFinalSeattle Rowing CenterSeattle Rowing Center221ScullerFinished8:27.500
Results Angulo, IsabelWomens Coxswain 500m Dash5002/6/201612:20 PMOfficialFinalFinalHoly Names AcademyHoly Names Academy121ScullerFinished2:10.800
Results Arad-Neeman, MatanMens Jr 2k20002/6/20163:30 PMOfficialFinalFinalPocock Rowing Center dba Pocock Rowing FoundationPocock Rowing Center dba Pocock Rowing Foundation211ScullerFinished7:04.100
Results Arnold, JessicaWomens Jr Ltwt 2k20002/6/20163:15 PMOfficialFinalFinalOlympic Peninsula Rowing AssociationOlympic Peninsula Rowing Association371ScullerFinished8:56.700
Results Astrom, EmilyWomens Jr 2k20002/6/20163:00 PMOfficialFinalFinalPocock Rowing Center dba Pocock Rowing FoundationPocock Rowing Center dba Pocock Rowing Foundation101ScullerFinished7:33.700
Results Austin, EmilyWomens Jr Ltwt 2k20002/6/20163:15 PMOfficialFinalFinalHoly Names AcademyHoly Names Academy251ScullerFinished8:32.600
Results Babinec-Thompson, HazelWomens Jr Ltwt 2k20002/6/20163:15 PMOfficialFinalFinalPocock Rowing Center dba Pocock Rowing FoundationPocock Rowing Center dba Pocock Rowing Foundation361ScullerFinished8:54.500
Results Baches, RobinWomens Masters 2k Age 40-4920002/6/20168:45 AMOfficialFinalFinalSammamish Rowing AssociationSammamish Rowing Association21ScullerFinished9:04.300
Results Backman, NoahMens Jr Ltwt 2k20002/6/20163:45 PMOfficialFinalFinalPocock Rowing Center dba Pocock Rowing FoundationPocock Rowing Center dba Pocock Rowing Foundation211ScullerFinished7:14.500
Results Baker, AustinMens Jr 2k20002/6/20163:30 PMOfficialFinalFinalVancouver Lake CrewVancouver Lake Crew141ScullerFinished6:52.100
Results Barrows, KathleenWomens Jr Ltwt 2k20002/6/20163:15 PMOfficialFinalFinalSeattle Rowing CenterSeattle Rowing Center11ScullerFinished7:36.400
Results Bass, RowanMens Jr 2k20002/6/20163:30 PMOfficialFinalFinalOlympia Area Rowing Association (O.A.R.)Olympia Area Rowing Association (O.A.R.)181ScullerFinished6:57.400
Results Bauer, HelenWomens Jr Ltwt 2k20002/6/20163:15 PMOfficialFinalFinalHoly Names AcademyHoly Names Academy51ScullerFinished7:51.800
Results Bay, OliviaWomens Jr Ltwt 2k20002/6/20163:15 PMOfficialFinalFinalOlympic Peninsula Rowing AssociationOlympic Peninsula Rowing Association171ScullerFinished8:18.900
Results Beery, GraceWomens Jr Ltwt 2k20002/6/20163:15 PMOfficialFinalFinalHoly Names AcademyHoly Names Academy31ScullerFinished7:43.400
Results Benson, AnnaWomens Jr 2k20002/6/20163:00 PMOfficialFinalFinalSammamish Rowing AssociationSammamish Rowing Association331ScullerFinished7:58.200
Results Berni, KateWomens Masters 4k Team Challenge40002/6/201610:35 AMOfficialFinalFinalPocock Rowing Center dba Pocock Rowing FoundationPocock Rowing Center dba Pocock Rowing Foundation133Finished16:40.000
Results Beshlian, AnnaWomens Jr 2k20002/6/20163:00 PMOfficialFinalFinalPocock Rowing Center dba Pocock Rowing FoundationPocock Rowing Center dba Pocock Rowing Foundation271ScullerFinished7:54.600
Page 1 of 15 (373 items)Prev1234567131415NextAllView All
Show filter builder dialogCreate Filter 

Hosted in the sky by Microsoft ®Azure!

Please login. If you don't have an account, it is easy and free to register

Recover my password on the Regatta Master website